O stronie

Naszym celem jest uzupełnienie debaty publicznej o subiektywny, kontrowersyjny punkt widzenia, który jest zbyt słabo w owej debacie reprezentowany – lub nie jest reprezentowany w ogóle. Czasem będą to opinie autorów naszej Gazety, jednak w każdym momencie możemy uznać, że nasze zdanie jest za mało kontrowersyjne i celowo od niego odbiec. Podsumowując, przyświeca nam idea dostarczania kontrowersji i adresujemy swój przekaz do wszystkich, którzy kontrowersji co najmniej łakną.
Zawsze jednak będziemy dbać o to, by nasz głos był wartościowy, nieszablonowy i aby nie zgadzanie się z nim, nie przeszkadzało go docenić świadomemu odbiorcy kontrowersyjnego materiału, jaki stanowimy. Przede wszystkim chodzi zatem o poszerzanie horyzontów naszych czytelników oraz zachęcanie ich do kwestionowania wszystkiego, co widzą, słyszą i czytają – szczególnie naszych artykułów, bo ich nie da się nie kwestionować. Praktycznie z każdej strony. Ale mniejsza z tym.
Zapraszamy serdecznie do śledzenia naszych wpisów. Nie musisz się z nami zgadzać, żeby nas czytać. Ale jeśli się z nami zgadzasz, musisz nas czytać. Oświadczenie to nie ma charakteru rozkazu.

Wyluzuj. 😉